Şunu ara:

İlçemizdeki Kadınlar ile Toplantımız

İlçemizdeki Genç Gruplar İle Toplantılarımız

Odak Grup Toplantıları Kapsamında Gençlerle Biraraya Geldik

İlçemizdeki sektör temsilcisi esnaflarla bir araya gelerek görüş ve önerilerini dinledik

İlçemizde düzenlenecek olan geleneksel köpek ırkı festivali ile dağcılık ve tırmanış festivali oraganizasyonu toplantısı yapıldı.

2 Nisan Dünya Otizm Farkındalık Günü Etkinlikleri Organizasyona katılım sağladık

Kırsal mallelerimizde bulunan minik kardeşlerimizi ilk defa sinemayla buluşmalarını sağlayarak mutluluklarına ortak olduk

İlçemizde düzenlenen Tarım Fuarı boyunca vatandaşlarımızla buluşarak tanıtım ve anket faaliyetlerini yürüttük

Organizasyonunda yer aldığımız Geleneksel Dağcılık ve Tırmanış festivalimizi renkli görüntülerle gerçekleştirdik.

Ziyaretimize gelen özel eğitim öğrencilerinin sorunlarını dinledik, güzel sohbetleri ve hediyeleriiçin teşekkür ediyoruz.

İçişleri Bakanlığı Sivil Toplumla İlişkiler Genel Müdürlüğü, Kepsut Yerel Kalkınma Stratejisi İçin Kamu-Sivil Toplum İş Birliği Projesi kapsamında proje bitimi ve sunumu toplantısı Vefalı Yurt Kepsut Yerel Eylem Grubu Derneği Başkanı Erdal Küçük’ün sunumuyla ve Kepsut Kaymakamı Sn. Altay Karadağ, Kepsut Belediyesi Başkan Vekili Cemil Sarı, TKDK Balıkesir İl Koordinatörü Murat Kar, Balıkesir İl Sivil Toplumla İlişkiler Müdürü Eyüp Fidan ve diğer daire amirlerimizin katılımıyla gerçekleştirmiş bulunmaktayız. Bu proje kapsamında gençler, kadınlar, esnaflar, politika yapıcılar, çiftçiler, kanaat önderleri ile yapılan toplantılar doğrultusunda ilçemizin eksik yönleri tespit edilerek stratejiler geliştirildi. İlçemizin ekonomik ve sosyal yönden refah düzeyinin artırılması amaçlanarak Kepsut Stratejisi Kitabı oluşturuldu. 03.01.2022 tarihinde başlattığımız proje boyunca bizi destekleyen Kepsut Belediye Başkanı Sn. İsmail Cankul’a Kepsut İlçe Kaymakamı Sn. Altay Karadağ’a ve diğer sivil toplum kuruluşlarına teşekkür ederiz.

50 Peynirli Şehrim Projesi kapsamında Belediyemiz Proje ekibimiz, İl Tarım Müdürlüğü ile birlikte özel sektöre ait bir mandırada incelemeler de bulunuldu.